29 marzec 2024

Zwiększony ruch na A4 i korki w kilku miejscach

zdjęcie: Zwiększony ruch na A4 i korki w kilku miejscach / pixabay/688566
Zwiększony ruch na autostradzie A4 od granicy państwa z Niemcami sprawił, że w kilku miejscach tworzą się korki i spowolnienia. Kierowcy muszą się uzbroić w cierpliwość, bo problemy z powodu natężenia ruchu mogą potrwać kilka godzin.
REKLAMA

Zwiększone natężenie ruchu od granicy państwa na autostradzie A4 jest spowodowane świątecznymi przyjazdami z Niemiec, gdzie piątek jest dniem wolnym od pracy.

Według danych GDDKiA na dolnośląskim odcinku rano doszło też do kilku niegroźnych stłuczek, m.in. przy węźle Chojnów oraz Legnica i Jarosław. Z tego powodu powstały korki, które z powodu natężenia nie mogą się rozładować.

Spowolnienie rozpoczyna się już przed węzłem Krzywa i ciągnie się aż do Wrocławia, z małymi tylko przerwami. To kilkadziesiąt kilometrów autostrady A4, na których tworzą się utrudnienia z powodu natężenia ruchu. Największy korek powstał za węzłem Jadwisin, następnie dłuższe spowolnienie czeka auta za węzłem Wądroże Wielkie i od węzła Kąty Wrocławskie do Wrocławia.(PAP)

Autor: Roman Skiba

ros/ joz/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Ząbkowice Śląskie
1.3°C
wschód słońca: 05:43
zachód słońca: 19:59
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Ząbkowicach

kiedy
2024-04-23 19:00
miejsce
Ząbkowickie Centrum Kultury i...
wstęp biletowany
kiedy
2024-05-21 20:00
miejsce
Ząbkowickie Centrum Kultury i...
wstęp biletowany
kiedy
2024-09-28 18:00
miejsce
Ząbkowickie Centrum Kultury i...
wstęp biletowany
kiedy
2024-10-25 19:00
miejsce
Ziębickie Centrum Kultury,...
wstęp biletowany